Hodinky nebo šperk?

8. února 2017 v 17:24 | Chip22
Platí to pro ty, kteří z nás mají přítelkyně. Ženské jsou prostě jako straky. Musí se to třpytit, být nejlépe drahé a když už ne nesmí to být poznat. Chce to také dávku romantiky...Ne pardon, zpět k tématu. Někdy - každý rok nastává stále stejná situace. Přítelkyně má narozeníny, Vánoce apod. a je třeba vybrat nějaký vhodný dárek. Na porsche zrovna není, takže nezbývá než zase spadnout zpět do reality a popřemýšlet co ji dát.
A tady vyvstává pro tento rok otázka. Hodinky nebo šperk?
Nerad bych kupoval mega drahé hodinky a šperk z bílého zlata také ne. Nadruhou stranu musí to míí úroveň. Takže by to měly být buď nějaké pro mě levné hodinky, které budou vypadat velmi draze a nebo nějaký ten šperk z chirurgické oceli. Klasicky asi náušnice z chirurgické oceli.
Nesnáším už jen z pohledu takové ty levné koženkové řemínky. Jo vypadá to asi docela dobře, ale věřím, že za chvíli to bude fuč. Takže by mohly být zajímavé nějaké pěkné geneva hodinky .
O těch jsem si něco málo přečetl, dle zkušeností fungují docela dobře a cena kolem 300Kč? I méně! Asi mi ještě zbude i na ty náušnice. Vybral jsem si dle referencí jeden web dal jsem jej i do odkazů, moc se mi líbí a ceny ještě víc. Pokud má někdo zkušenosti pište je do komentářů.
Dámy poraďte. Jaký typ náušnic. Moc ji sluší pecky, ale i takové ty dlouhé (asi visací). Co nosíte nejvíce? Říkám si, že ty visací asi budou těžké a na celodenní nošení to není. Tak možná raději nějaké pěkné pecičky co?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama